top of page

KIRIŞIKLIK PROTOKOLÜ

  • Plazma Fibroblast Kırışıklık Protokolü cilde zarar vermeden oldukça kontrollü çalışarak sadece istediğimiz deri alanına etki ederek (çevredeki cilt dokusunu koruyarak) 20 – 30 dakika süren işlem sonrasında hemen ciltte sıkılaşma, gerilme ve gençleştirme etkisi gösterir.

  • Plazma enerjisi, Kırışıklık Protokolü, yeni geliştirilmiş bir ameliyatsız estetik yöntemi olmasına rağmen yaklaşık 15 yıldır Avrupa da kullanılmakta, Uluslararası FDA onaylı ve CE belgesi bulunmaktadır. 

  • Bu yöntem özellikle kesik, acı ve iz kalmasından çekinen kişiler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Son zamanlarda çok fazla talep edilmekte ve kullanılmakta olan bir yöntemdir.

RANDEVU AL

SIKÇA SORULAN SORULAR (S.S.S.)

10 YAŞ GENÇLEŞMEYE HAZIR MISIN?

Kırışıklık Protokolü ile 10 Yaş gençleşmek mümkün! %100 doğal bir işlem ile cildinizdeki tüm deri fazlalıklarından kurtulabilirsiniz. Bu sayede çok daha diri ve genç bir deriye sahip olabilirsiniz. Genç görünmek artık çok daha kolay!

Merve Akarman

Gülümser KOÇ'a geldim ve gerçekten gençleştim. Göz çevresi gençleştirme paketi sayesinde göz çevremdeki tüm kırışıklıklar silindi. Çok mutluyum.

bottom of page